Merkür Tourism | Services, Merkür Turizm müşterilerine sunduğu VIP danışmanlık ve programlama hizmetlerini, toplantı, konferans ya da tatil amaçlı seyahat eden bireysel ya da grup ölçekli misafirleri için de sistemleştirmiştir.

Çalışma ilkelerini, her zaman ‘önce müşteri’ algısıyla şekillendiren Merkür Turizm, resmi ya da özel gruplara, ulusal ya da uluslararası ölçekli, kongre, toplantı veya seminer organizasyonlarında da kusursuz hizmeti amaç edinmiştir., Merkür, Merkür Group, Aviation, Cargo, Charter, Tourism
Services
SEYAHATLERINIZIN HER ASAMASINDA EN GUVENILIR ORTAGINIZ; MERKUR
VIZE UYGULAMA
Sektörün anahtar kavramları arasında en önemli yerin, hizmette globalleşmek olduğunda hemfikir olunan bu dönemde, kapsamlı hizmet vermeyi olmazsa olmaz görmemek mümkün değil; olmamalı da.

İşte; Merkür sürekli değişen dünya trendlerini yakalamak, bu yolda edindiği öncü kimliğini ve
12 yıllık tecrübesini bir üst seviyeye taşımak amacıyla sizi seyahatlerinizin hiç bir aşamasında yalnız bırakmıyor.

Buradan yola çıkarak; Merkür yurtdışı seyahat planı yapanlara, vize tedarik işlemleri aşamasında da özel bir danışmanlık hizmeti de veriyor.
VIZE BASVURU FORMU
Yurtdışına çıkmak isteyenlere vize tedariği, otel rezervasyonu, uçak bileti rezervasyonu ve seyahat sigortası, tedarik işlemine yardımcı olmayı amaclayan özel bir danısmanlık hizmeti veriyoruz.
Lütfen * işaretli alanları doldurunuz.
İletişim Bilgileriniz
Ad Soyad
:
Doğum Tarihi
:
İş Telefonu
:
Ev Telefonu
:
Cep Telefonu
:
E-Mail
:
Pasaport No
:
Düzenleniş Tarihi
:
Geçerlilik Tarihi
:
Vize
Talep Edilen Ülke
:
Başlangıç Tarihi
:
Vize Türü
:
Gün Sayısı
:
İlave Not
:
www.helicopters4you.com www.jets4you.net