Merkür Tourism | Services, Merkür Turizm müşterilerine sunduğu VIP danışmanlık ve programlama hizmetlerini, toplantı, konferans ya da tatil amaçlı seyahat eden bireysel ya da grup ölçekli misafirleri için de sistemleştirmiştir.

Çalışma ilkelerini, her zaman ‘önce müşteri’ algısıyla şekillendiren Merkür Turizm, resmi ya da özel gruplara, ulusal ya da uluslararası ölçekli, kongre, toplantı veya seminer organizasyonlarında da kusursuz hizmeti amaç edinmiştir., Merkür, Merkür Group, Aviation, Cargo, Charter, Tourism
Services
MERKUR, TUM HAVAYOLLARIYLA ES ZAMANLI BAGLANTI SUNABILEN SISTEMI SAYESINDE SIZE HIZMET VERMEKTEN MEMNUNIYET DUYAR.
UCAK BILETI
Seyahat rezervasyonlarınızı mümkün olan en kısa sürede ve en iyi fiyatlarla yaptırmanız mümkün. Merkür’ün profesyonel kadrosu ve tüm havayolları ile eş zamanlı bağlantı sunabilen sistemi sayesinde kusursuz hizmet almanın keyfini yaşayın.

Yaptığı küresel anlaşmalarla havayollarına dünya çapında yer hizmetleri ve uçuş planlama
hizmetleri de sunan Merkür, butik hizmet anlayışı ve müşteri temsilciliği sistemiyle, müşterilerinin ihtiyaçlarına özel ve inovatif çözümler sunmaktadır.

Bu bağlamda, %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışan Merkür, kalite ve titizlikle sunduğuhizmetler ile sektörün öncüsü haline gelmiştir.
UCAK BILETI FORMU
UCAK BILETI FORMU
Lütfen * işaretli alanları doldurunuz.
İletişim Bilgileriniz
Ad Soyad
:
Adres
:
Ev Telefonu
:
Cep Telefonu
:
E-Mail
:
Nereden
:
Nereye
:
Uçuş Amacı
:
Gidiş Yönü
:
Dönüş Yönü
:
Gidiş Saat Aralığı
:
Dönüş Saat Aralığı
:
İlave Not
:
www.helicopters4you.com www.jets4you.net