Merkür Tourism | Services, Merkür Turizm müşterilerine sunduğu VIP danışmanlık ve programlama hizmetlerini, toplantı, konferans ya da tatil amaçlı seyahat eden bireysel ya da grup ölçekli misafirleri için de sistemleştirmiştir.

Çalışma ilkelerini, her zaman ‘önce müşteri’ algısıyla şekillendiren Merkür Turizm, resmi ya da özel gruplara, ulusal ya da uluslararası ölçekli, kongre, toplantı veya seminer organizasyonlarında da kusursuz hizmeti amaç edinmiştir., Merkür, Merkür Group, Aviation, Cargo, Charter, Tourism
Services
MERKUR BIREYLERE YA DA OZEL GRUPLARA VIP HIZMET SAGLAYAN BIR ACENTEDIR.
TUR ORGANIZASYON
Merkür’ün, toplantı, konferans gibi organizasyonlardan faydalanmak isteyen ya da tatil veya turistik amaçlı seyahat etmek isteyen müşterileri, seyahat danışmanlığı hizmetinden faydalanabilirler.

Özenli programlama ve oluşturulan programın uygulanması sonucunda sektöründe benzersiz olma özelliğini elinde tutan Merkür, gelişmeye açıktır.
Her konuğuyla ayrı ayrı ilgilenmek ve hepsine eşit özenle hizmet sunmak Merkür’ün öncelikli amacıdır.

YOLCU HİZMETLERİ

Karşılama ve uğurlama, lüks araba ve otobüs hizmeti, otel rezervasyonu, restoranrezervasyonu, yemekli/yemeksiz şovorganizasyonları, macera ve özel ilgi turları, planlı ya da özel turlar, rehberlik.
www.helicopters4you.com www.jets4you.net