Merkür Tourism | Services, Merkür Turizm müşterilerine sunduğu VIP danışmanlık ve programlama hizmetlerini, toplantı, konferans ya da tatil amaçlı seyahat eden bireysel ya da grup ölçekli misafirleri için de sistemleştirmiştir.

Çalışma ilkelerini, her zaman ‘önce müşteri’ algısıyla şekillendiren Merkür Turizm, resmi ya da özel gruplara, ulusal ya da uluslararası ölçekli, kongre, toplantı veya seminer organizasyonlarında da kusursuz hizmeti amaç edinmiştir., Merkür, Merkür Group, Aviation, Cargo, Charter, Tourism
SERVICES
Merkür Turizm kapsamında, yurt dışı seyahatlerinde vize ve sigorta tedariği için danışmanlık hizmeti dışında, en kısa sürede en iyi fiyatlarla uçak bileti revervasyon ve satış hizmetleri de verilmektedir. Tüm havayolları ile eş zamanlı bağlantı sunabilen sistemi ile alternatifli otel ve rezervasyon önerileri yanında, bireysel ya da grup misafirler için, deneyimli kadrosu ve tam teçhizatlı araçlar ile karşılama, transfer ve uğurlama hizmeti de sunulmaktadır.
Merkür Turizm müşterilerine sunduğu VIP danışmanlık ve programlama hizmetlerini, toplantı, konferans ya da tatil amaçlı seyahat eden bireysel ya da grup ölçekli misafirleri için de sistemleştirmiştir.

Çalışma ilkelerini, her zaman ‘önce müşteri’ algısıyla şekillendiren Merkür Turizm, resmi ya da özel gruplara, ulusal ya da uluslararası ölçekli, kongre, toplantı veya seminer organizasyonlarında da kusursuz hizmeti amaç edinmiştir.
Uçak Bileti
Otel Rezervasyon
Karşılama / Uğurlama
Vize Uygulama
Tur Organizasyon
Kongre / Seminer
www.helicopters4you.com www.jets4you.net